20 Şubat 2012 Pazartesi

Dağına göre kar


Allah dağına göre kar verirmiş derler, bunu da atlatıcaz ben eminim ama umarım en az stresle atlatırız. Babişin beyninde tümör buldu doktorlar. En yakın zamanda ameliyat olacak. Bana da Türkiye yolları göründü yeniden. Her ne kadar elimden birşey gelmeyeceğini bilsem de orada, yanlarında olmak istiyorum. Hiçbirşey yapamasam bile annişin elini tutarım, babişin gözüne bakarım, bu da bişiydir heralde. Onları evlatsız bırakacak değilim ya...

Ameliyat tarihine henüz karar vermemişler, en azından benim bildiğim kadarıyla. Detaylar için Zerrincim'den haber bekliyorum. Hadi bakalım hayırlısı. Dualarınızı eksik etmeyin olur mu?

Bu arada ben de Mart sonundaki toplantılara sunacağım çalışmamı bitirmekle uğraşıyorum. Neyse ki Murtaza Mart boyunca burda olmayacak da gidişim sorun teşkil etmeyecek. Sadece, her zamanki gibi, çok çalışmam lazım!

19 Şubat 2012 Pazar

Sütlaçlı kitap


Bi türlü anlatmaya fırsat olmadı ama Dünya Beni Bekler Mi? bitip de Murtaza'nin hediye ettiği kitaba başlayalı neredeyse 15 gün oldu. Evet, Murtaza bana kitap hediye etti! Hiç inanılır gibi değil, farkındayım!

Yandaki ne okuyorum kısmını da bugün bi ara değiştiricem umarım. Ama şimdiki durum budur, o yüzden tek yapabildiğim kımıldamadan kitap okumak veya telefonu kurcuklamak :)


Hepinize iyi pazarlar!