1 Temmuz 2014 Salı

İnsanlar...


Minik minik şeylerle doluyor içim, sessiz sessiz, damla damla doluyor.
Tüm o miniklerin başında sağlık meselesi var, bunun yüzünden tıkanan işlerimse ikinci sırada. İnsanların kadir kıymet bilmezliği, saygısızlığı, sorumsuzluğu, bencilliği ve düşüncesizliği o kadar da koymazdı aslında sağlığım yerinde olsa ve işlerim tıkırında gitse.
Bundan 5 yıl kadar önce, yine benzer bir durumdaydım. O zaman mı yoksa şimdi mi aklımı oynatmaya daha yakınım bilmiyorum. O zaman verimsiz bir çitin ardına saklanmaya çalışıyordum, şimdiyse içimdeki truva atının farkında olduğum için mücadele biraz daha kolay sanırım. Ama her iki seferde de sağlığımın sıkıtısı işlerime yansımış durumda. Beni hayata en çok bağlayan şeyin mesleğim olduğu düşünülürse bunun ne denli büyük bir sorun olduğu daha iyi anlaşılır sanırım.Bir an önce iyileşmem lazım, bu defa hem zihnen hem de bedenen. Keza böyle hasta ve sorunlu bir yaşam sürerken etrafımdaki insanları görmezden gelemiyorum. İnsanlara katlanabilmemin tek yolu, aklımı işimle meşgul edebilmemde; ama "yine yetişmedi, lanet olsun" diye değil de "acaba şu yöntemi denesem işe yarar mı"diye düşünerek...

Pegasus, çocukların hayallerindeki tatili Dünyanın En Güzel Hediyesi’ne dönüştürüyor.


Pegasus’un yeni uçaklarına kız çocuklarının isimlerini verdiğini biliyor muydun?
İlk duyduğumda beni çok şaşırtan çok da mutlu eden bu bilgiyi sizinle paylaşmamın çok güzel bir sebebi var!
Pegasus Aile Bireyleri arasındaki geleneği 2011 yılından bugüne misafirleri ile paylaşan ve yeni uçaklarına kız çocuklarının ismini veren Pegasus, kampanyaya bu sene harika bir sürpriz daha eklemiş ve Dünyanın En Güzel Hediyesi’ni kız çocuklarına vermek için tatlı mı tatlı bir yarışma başlatmış!
Düzenlenen resim yarışması ile kız çocukları “hayallerindeki tatilin” resmini çizecek, Pegasus'un yepyeni uçağı seçilen resimle boyanacakmış. 
Üstelik o uçağın ismi de yine o minik kızın ismi olacakmış.  
Kızının hayalindeki tatili gökyüzüne taşımak senin elinde! 
Dünyanın En Güzel Hediyesi’ni kızına vermek için
  dunyaninenguzelhediyesi.com’a tıkla, yarışmaya katıl.

Benim minik kızım resim yapamayacak kadar küçük ama ona da Dünyanın En Güzel Hediyesi’ni vermek istiyorum dersen de ucagaisimver.com adresinden çekilişe katıl, kızının ismi yepyeni başka bir uçağa verilsin. Düşünsene kızının adı göklerde gezecek! 
Gerçekten de ona verebileceğin #engüzelhediye.  
Dünyanın En Güzel Hediyesini kızına vermeye hazırsan, istikamet www.dunyaninenguzelhediyesi.com :)
Bir boomads advertorial içeriğidir.