24 Ağustos 2012 Cuma

sahipsiz kalmış bu blog


Bu bloğun sahipsiz olmadığına, sahibinin kepenkleri kapatıp gitmediğine kim inanır? Ben inanmazdım mesela. 

Bi ara yine yazma meselesinde pek zorlanıyordum da en azından "dots of the night" yazıyordum. O zamanlar geceleri yatmadan yazıyordum ama şimdi belki sabahları böyle bişiy yaparak başlayabilirim güne. 

Ölmedim hala hayattayım diye ses vereyim dedim aslında hepsi bu. 

Bu arada bir Barselona macerası çıkardım aradan. Bir de Murtaza ile soğuk savaş yaşadık ama bitti sanırım emin değilim. Biraz iş çıkarabilirsem kesin bitecek de çalışamıyorum, konsantre olamıyorum bu sıralar bi türlü. O kadar ki tee bi zamanlar Barselona'ya gitmeden önce okurum diye aldığım "Homage to Catalonia"dan bile 10 sayfa mı ne anca okuyabilmiş durumdayım. Pofff!

4 yorum:

 1. Garip garip yorumlar geldi bana en son yazindan haa,anlamadim ne olduklarini. Hakkaten sahipsiz sanmislar...

  YanıtlayınSil
 2. Tivitır'a çok sardın cicim yahu. Ondandır. Tivitır daha kolay geliyor bana da son zamanlarda

  YanıtlayınSil
 3. Sana bi banner yapabilsem daha da heveslencen ben biliyorum, barcelona barcelonaa anlat da neşemiz yerine gelsin :D

  YanıtlayınSil
 4. Aslı'cım o yorumlar Betterbocek'e de gidiyor, bi bana gelmiyor heralde diyordum ki benim mailim onları otomatik olarak spam işaretlediği için farketmiyormuşum. Bi de yayınlamıyor o yorumlar zaten blogspot da farkediyor onların spam olduğunu. Neden size mail geliyor anlamıyorum. sorry, dude.

  LaLoba'm haklısım. Sanırım ben çoğunluğun aksine birilerine bişiyler anlatmaktan ziyade kendime bir mikro-blog olarak kullanıyorum tivitır'ı. Keşke tivitır da blog gibi görüntülenebilse. Heralde o zaman blogu kapatmayı bile düşünebilirdim. Ya da salak bloggercılar düzgün bi application yapsalar da çektiğimiz fotoğrafları falan cıp cıp yayınlayabilsek telefondan falan kolayca...

  Paris'im ya, anlatacak çok şey var, ve gerçekten de bloga yazıp deneyimlerimi anlatmak istiyorum ama bu sıralar biraz sıkıntılıyım konsantrasyon meselesinde. Kitap bile okuyamıyorum =(

  YanıtlayınSil

İki kelam etmeden gittiğinde üzülüyorum ben.