7 Aralık 2008 Pazar

Vermeyince Mabud, neylesin Mahmut?

Eğer ortaokul çağında değilseniz, bir cep telefonunuz olduğunu ailenizden gizlemiyorsanız, annenizle kız arkadaşınız kanlı bıçaklı değilse, aileniz sizi eşicinsel sanmıyorsa ve 21. yüzyılda yaşıyorsanız; sevgiliniz sizi aradığında açmama sebebiniz
annenizin peşinizden ayrılmaması yüzünden evde telefonda konuşamıyor olmanız
olamaz sanırım? A-aaa, olabilir mi, cidden miiii? Ay inanmıoooruuuuuummmmm.... Nassı üzüldüm nassı üzüldüm annnatımammmm... Yani telefonu açıp naber, nasılsın, faslını fazla uzatmadan şu anda uygun değilim sonra görüşelim dediğiniz zaman anneniz sinir krizleri geçirecek, ölüm döşeğindeki hastanız gürültüye uyanacak, herkes anında anlayacak telefonun diğer ucundakinin sevgiliniz olduğunu di mi, di mi, dii miiiii... Ama ben neden göremiyorum alnımda yazan yazıyı, işte bunu çözemedim bi türlü. O da olur zamanla inşşallah, Allah büyük! Ya sabır! Ya sabır! Ya sabır, ya sabır, ya sabır!

6 yorum:

 1. zil sesim cok güzel wala onu dinlerken telefonu acmayı unutıuorum bazen öle(:

  YanıtlayınSil
 2. valla bölye bi bahaneye çok eğlenirdim Camilla'cım çünkü ben de çalan şarkıyı dinlemekten telefonu açmaya kıyamıyorum bazen ama artık ne yazıyosa alnımda... ah bi okuyabilsem de ben de bilsem..

  YanıtlayınSil
 3. zaten bi kendimzi cözebilsek her seyi halletcez(: ben de aynı durumdayım wala manyak gibi dolanıorum öle(:

  YanıtlayınSil
 4. Bana inan gecenin bi vakti ıslak perdeleri odana asıcam diye tutturan bi anneden iyidir.
  Olur böyle şeyler, takma kafana, hayat hep karanlık olucak diil ya bazen de komik oluyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

  YanıtlayınSil
 5. annem yanımda olsa da tek derdi ıslak perde asmak olsa keşke. Annenin kıymetini bil, huysuz da olsa anne annedir, kızdırsa da, çileden çıkarsa da, varlığını bilmek; ne olursa olsun kaçıp saklanabileceğin sıcacık bir kokunun hep seni beklemesi demektir.

  YanıtlayınSil
 6. iyi!
  okunmayan yazı rengi bundaki işte
  gözlerim fel fecir oldu okuycam diye
  cadılığın ayağa kalkmış yine
  gelince ısırmayan ne olsun seni!

  YanıtlayınSil

İki kelam etmeden gittiğinde üzülüyorum ben.