10 Mart 2009 Salı

MeSeNe

202 kişinin kayıtlı olduğu bir msn nasıl olur? Buyrun görün, böyle olur:

Bi kere kategoriler var;

Aile: malum aile eşrafı
Astayf: astronomi camiasından arkadaşlarım
Bilimliler: ilkokulda lise son sınıfa kadar hep aynı okulda okursanız lise arkadaşlarım vb. yerine doğrudan Bilimliler kategorsi açmak daha keyifli bişiy bence.
Bonn: Bonn'daki arkdaşlarım
Arkadaşlar: üstteki kategorilerden hiçbirine girmeyen mesela üniversiteden fakat farklı bölümlerden vs. normal arkadaşlarım işte.
Ciddiler: hocalardan oluşuyor bu grup, keza bir üstteki isme tıklamak yerine yanlışlıkla alttakilerden biri bir hoca olur da ona tıklayıp "naber lan" yazmamak için önemli bir önlem
Dearest: online olursa mutlaka bi selam vermek istediğim, benim özel insanlarım.
Diğer Kişiler: çeşitli etkinliklerde tanıştığım, ıdısının vıdısı diye beni ekleyen, bence çok gerekli olmayan ama yine de onlara ayıp olmasın diye listemden silip atmadığım insanlar.

Bugün birisini dearest'dan başka bir kategoriye taşıdım, keza farkettim ki onu orda görmek benim ancak canımı sıkıyor, benim için ne kadar kıymetli de olsa online olduğunu gördükçe elim gidip gidip geliyor bişiyler yazıp yazmamak üzere.

Ayıp bişiy mi arkadaşlarını çok sevdiklerim diye ayırmak? Ayıpsa bile dürüst en azından.

6 yorum:

 1. hehe beni de ekle beni de.. :) ama diğerlerinde olmayayım:D

  YanıtlaSil
 2. Eklerim tabii, hem de dearest'a eklerim! yolla bakiiim adresini adresime :))

  YanıtlaSil
 3. bu arada devianart galerine baktım çok beğendim ellerine sağlık:)

  YanıtlaSil
 4. heeeey! çok teşekkür ederim! :) birileri onlara baktıkça ben çok mutlu oluyorum yahu, hele ki bi de sevince :) mersü mersü!

  YanıtlaSil
 5. valla pek bi kalabalıkmış :) bende 2 kategori var klasik çevrimiçiler ve çevrimdışılılar :)

  YanıtlaSil
 6. ben de bir ara "önemli", "sıradan" ve "normal" diye ayırmıştım gruplara, sonra çevrimiçi ve çevrimdışı haline getirdim. önemliler grubunda olmayan arkadaşlarımın yanında oturum açınca ve insanlar diğer 2 kategoride oldukları için kırılmaya başlayınca aman bee deyip yok ettim kategorileri :D

  YanıtlaSil

İki kelam etmeden gittiğinde üzülüyorum ben.